Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Eskişehir Çilingir Büyükdere

Eskişehir Çilingir Büyükdere Anahtarcı olarak firmamız Atatürk bulvarı no:10 daki iş yerinden tüm Eskişehir’deki Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerindeki mahallelerde sizlere hizmet vermektedir. Pek çok mahalleye 10-15 dakika gibi kısa sürede ulaşım sağlayan firmamız, motorlu çilingir elemenları ile başta Osmangazi üniversitsi civarı Büyükdere mahallesi çilingir ihtiyacınızda sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayarak kapı açma ve anahtar kilit değiştirme hizmetleri vermektedir.

Kapıda kalacağınız veya anahtarınızın kaybolacağı, kapı arkasında kalacağı zaman belli olmayacağı için sizler bizleri aşağıdaki telefonlardan her daim arayabilirsiniz. İş yerimizde ise immobilizer elektronik yedek araba anahtarı çoğaltma ve özel bilgisayarlı makinalar eşliğinde kumandalı ve kumandasız elektronik anahtar proğramlama hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber büyükdere mahallesinde kullanılan otomatik kapı sistemlerinin uzaktan kumandaları iş yerimizde satışa sunulmuş olup uzaktan kumanda ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kapıda kaldığınızda anahtarcı çilingirlere ihtiyacınız olduğunda ve kapı açma hizmeti almak için bizi aşağıdaki firma telefonlarından arayınız. Hatta bu telefonları hemen şimdi cep telefonlarınıza kaydediniz bir güz lazım olabilir unutmayınız…

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Büyükdere Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir