Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri ® olarak araç anahtar sorunlarınızda sizlere çözümler sunmak için çalışmaktayız. Kilitli kalan araç kapılarının açılması oto çilingir hizmetinden tutun da pili bitmiş olan bir uzaktan kumandaya pil takma ve pil değişimine kadar pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz. Oto anahtarlarında oluşan deformasyonlarda oto kumanda kabı değişimi hizmetimiz vardır. Araç anahtarlarına uyumlu kap çeşitleri genelde susta arızası ve basma butonlarının aşınması gibi durumlarda karşımıza gelmektedir. Biz ise gerekli müdahelelerle sizlere oto anahtar konusunda çözümler sunmak için çalışmaktayız.

Yedek otomobil anahtarı ihtiyacınızda ise araç üzerinden bilgisayarlı makinalar ile anahtar programlama işlemi yapılmaktadır. Unutmayın ki tek anahtar risktir.

Eskişehir Oto Anahtarcı Pilleri

Araç anahtarlarında pil bitmesi ya ışığın yanmaması yada araç ikaz lambasının uyarı vermesi ile anlaşılır. Kumanda kapıları açmıyorsa bu gibi durumda pil değişimi yapıyoruz. Yada kumandanın basma tuşlarında veya kumanda kabında bir deformasyon varsa bu araçlar için sizlere çözümler sunmak için çalışmaktayız. Bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: 05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir