Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Eskişehir Oto Kumanda Kapları

Oto Kumanda Kapları – Kumanda Kasası Çeşitleri

eskisehir-oto-kumanda-kasasiKumandanız yıprandı mı ? Kumandanızın kabı mı kırıldı ? Kumandanızın düğmeleri mi aşındı ? Oto anahtar kabınızda sorun mu var? Sustalı anahtarınız çalışmıyor veya arızalandığı için kapanmıyor mu?

Bu arızalı ve çalışmayan kullanılırlığını yitirmiş olan oto anahtar ve kumandalarınızı getirin yeni boş anahtar kap ve kasaları ile değişim yaparak anahtarlarınızı yenileyelim. Boş kap değişimi sonrası anahtarınız tekrar çalışır hale gelsin ve bu sayede eski şık ve kullanışlı haline gelmiş olsun.

Sustalı otomobil anahtarlarında meydana gelen kumanda kabı arızaları tuşların kopması, kabın aşınması, anahtarının kırılması ve sustasının çalışmaması arızları dır. Biz bir çok araç markasının anahtar kap değişimini yaparak arızalı olan anahtar ve kumandanızı tamir ediyoruz. Sustalı anahtar kabı arızalarını ve çözümü ile ilgili resim aşağıda örnek olarak size verilmiştir inceleyebilirsiniz.

Sustalı Anahtar Tamiri

Ürünlerimizden bazıları ise : Opel serisi kumanda kapları – Renault serisi kumanda kasası – Citroen serisi kumanda kapları – Peugeot serisi kumanda kasası – Toyota serisi kumanda kapları – Ford serisi kumanda kasası – Fiat serisi kumanda kapları – Nissan serisi kumanda kasası – BMW serisi kumanda kapları – Honda serisi kumanda kasası – Volkswagen serisi kumanda kapları – Kia serisi kumanda kasası – Mercedes serisi kumanda kapları

Kumanda Kasası Resimleri

kumanda-kasasi-1

kumanda-kasasi-2

Ürün Satışı Yaptığımız İller

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahraman Maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak

 

8 Responses to “Eskişehir Oto Kumanda Kapları”
 1. İsmet Budak says:
  • eskisehirdecilingir.com says:
 2. Faik says:
  • eskisehirdecilingir.com says:
 3. İhsan Yurdakul says:
  • eskisehirdecilingir.com says:
 4. Sinan CAN says:
  • eskisehirdecilingir.com says:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir