Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Eskişehir Escan Pro Kilit

Eskişehir Escan Pro Kilit Sistemi Nedir ?

Etiketler : Escan  |  Pro Kilit  |  Kilit Koruyucu  |  Kapı Güvenliği  |  Hırsız Kilidi

Eskişehir Pro Kilit Hırsız Kilidi

Eskişehir Pro Kilit Hırsız Kilidi

PROKİLİT bir kilit sistemi değildir. Sadece mevcut kilitlerinizi güvence altına alarak, kilitlerinizi hırsızlar taradından ulaşılmaz hale getiren harika bir buluştur.

PROKİLİT, mevcut ahşap veya çelik kapılarınızda kullanabileceğiniz en son mekanik güvenlik sistemidir. Sistem prokilit ve barel koruyucu olarak iki gruptan oluşmaktadır.

Prokilit, kapınızın hırsız tarafından tornavida ve levye gibi aletlerle açılmasını engellemektedir. Barel koruyucu ise kilit barelinin hırsız tarafından kırılıp kilidin açılmasını engeller.

Hırsız kilidimiz adından da anlaşılacağı gibi hırsızlara karşı geliştirilmiş olan mekanik bir sistemdir. Mesleğimiz anahtarcı çilingir olduğu için yaşanan hırsızlık olayları sonrasında ilit açma ve arızalı olan ve kırılmış kapı kilitlerini değiştirme için müşterilerimizin ev veya iş yerlerine gittiğimizde hep aynı manzara ile karşılaşıyoruz. Hırsızlar hep kapı göbeğini kırarak veya kapı arasına levye sokarak kilitleri kırmak sureti ile evlere girmiş oluyorlar. Biz bu süreci yakından takip ettiğimiz için artık hırsıza dur dedik ve hırsıza karşı en etkili ve kesin çözüm dediğimiz Escan Kilit Koruma sistemleri ile müşterilerimizin kapılarını koruma altına aldık.

Kilit koruyucu sistemini taktırarak rahat bir nefes almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bu güne kadar taktığımız Escan Kilit Koruma sistemlerine sahip hiç bir eve hırsız girememiştir.  Açılması mümkün olmayan bu sistem eğer kapınızda varsa korkmanıza gerek yok. Eskişehir çilingir firmamız hırsızdan korunma için kapı koruma sistemlerini uygun fiyata en kısa sürede ahşap ve çelik kapılarınıza monte ederek kapılarınızı koruma altına alıyor. Eskişehir’de sizleri HIRSIZA DUR diyen sistem için iş yerimize bekliyoruz.. escan-anahtar-guvenlik

Hırsızın açamadığı kilit koruma sistemleri, hırsız kilidi escan pro kilit sistemini güvenliğiniz için mutlaka taktırınız.

Desi Alarm sistemleri, hırsız kilidi, hırsız alarmı ve parmak izli kilit sistemleri ile kumandalı kapı kilidi çeşitleri için firmamız hizmetinizde.

DESİ ALARM ve PARMAK İZLİ KİLİT ESKİŞEHİR YETKİLİ SERVİSİ ESCAN ANAHTAR KİLİT & GÜVENLİK SİSTEMLERİ®

8 Responses to “Eskişehir Escan Pro Kilit”
 1. Rüstem Bulut says:
  • eskisehirdecilingir.com says:
 2. Yüksel Önaçan says:
  • eskisehirdecilingir.com says:
 3. Özlem Eroğlu says:
  • eskisehirdecilingir.com says:
 4. Cihan says:
  • eskisehirdecilingir.com says:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir