Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Hırsızlara Karşı En İyi Kilit Koruma Sistemi

Hırsızlara Karşı Pro Kilit Sistemi Nedir ?

 

escan-pro-kilit PROKİLİT bir kilit sistemi değil dir. Sadece mevcut kilitlerinizi güvence altına alarak, dışarıdan yapılan zorlamada kilitlerinizi hırsızlar tarafından ulaşılmaz hale getiren harika bir buluştur. Kapı ve kilitlerinizi mekanik olarak korumaya yarar ve en etkili çözümdür.

PROKİLİT, mevcut ahşap veya çelik kapılarınızda kullanabileceğiniz en son mekanik güvenlik sistemidir. Sistem prokilit ve barel koruyucu olarak iki gruptan oluşmaktadır.

Prokilit, kapınızın hırsız tarafından tornavida ve levye gibi aletlerle açılmasını engellemektedir.

Barel koruyucu ise kilit barelinin hırsız tarafından kırılıp kilidin açılmasını engellemek için tasarlanmış olan, kilit barelinin üzerine şapka gibi oturan anahtar deliği olup anahtar ile kilidin açılmasını sağlayan ve montaj vidalarının iç taraftan sıkıldığı özel bir barel koruyucusudur.

 

escan-anahtar-guvenlik

Hırsızın açamadığı kilit koruma sistemleri, hırsız kilidi escan pro kilit sistemini güvenliğiniz için mutlaka taktırınız.

İlk başta kendi kapımıza takıp test ettiğimiz sistemi gönül rahatlığı ile tüm Eskişehir halkına şiddetle öneriyoruz. Mesleğimiz çilingirlik olduğu için hırsızlık olayları sonrası arızalı olan kilidi açmak ve kilit değişimi yapmak için gittiğimiz evlerde karşılaştığımız manzara ve evlere giriş şekli aynı mantıkta olduğu için bu sistemin HIRSIZA KARŞI KESİN ÇÖZÜM olduğunu iyi biliyoruz. Ürün hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdan bizlere iletebilir veya iş yerimizdeki maket üzerinden ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

NOT: Bu güne kadar kilit koruma sistemi takmış olduğumuz hiç bir kapıya hırsız girememiştir!

Hırsız kilidi dışında, Desi Alarm sistemleri, hırsız alarmı ve parmak izli kilit sistemleri ile kumandalı kapı kilidi ihtiyacınız için firmamıza uğrayınız.

 

6 Responses to “Hırsızlara Karşı En İyi Kilit Koruma Sistemi”
  1. Canan Ak says:
    • eskisehirdecilingir.com says:
  2. Veysel Doğan says:
    • eskisehirdecilingir.com says:
  3. Dinçer Bayraktar says:
    • eskisehirdecilingir.com says:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir