Eskişehir Çilingir Tıkla Ara

Eskişehir Kartlı Geçiş Göstergeç

Eskişehir Kartlı Geçiş – Göstergeç Sistemi

gostergecEskişehir de apartman kapı girişleri ve sık kullanılan kapılar için elektrikli kilitlere monte edilen göstergeç sistemi’dir. Anahtar kullanımına son vererek manyetik anahtar ve kart okutmalı olarak çok kolay ve hızlı bir şekilde kapınızı açmanızı sağlamaktadır. Mevcut sistemi bozmadan, kırmadan, dökmeden monte edile bilme imkanı ile sizle büyük kolaylık sağlar.  Birden fazla kapıda kullanılan cihazı tek bir manyetik kart ile açabilirsiniz. Tek anahtar ile tüm kapıları açma özelliğine sahip olan ürünlerimiz yerli üretim olup kendi markamız ile kullanıcısına ulaşmakta olup garantili ürünlerdir.
KULLANIM KOLAYLIĞINI SİZLERDE YAŞAYIN DİYE ESKİŞEHİR HALKINA ÖZEL İNDİRİM UYGULUYORUZ…

Kartlı Geçiş Sistemindeki Referansılarımızdan Bazıları

Eskişehir’de öğrencilerin yoğun olarak bulunduğu mahalle ve semtlerdeki yurt ve apart işletmelerinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları ise günde binlerce öğrencinin giriş yaptığı eskişehir apart yurt binalarıdır.

Eskişehir Gökmeydan Apart
Eskişehir Engin Apart
Eskişehir Özgür Apart
Eskişehir Ersin Apart

Göstergeç Sistemi Fotoğrafları

eskisehir-gostergecgostergec-kartmanyetik-anahtar

 

 

 

gostergec-renkli

gostergec-balik

 

 

 

 

 

Parmak izi Ünitesi – Anahtarsız Geçiş Sistemi PİKS

parmak-iziGüvenilirliği klasik anahtar sistemlerinden kat kat daha üstün olan (PİKS) Parmak izli giriş kontrol sistemi, yüksek çözünürlüklü sweap sensörü sayesinde son derece güvenlikli olduğu için genellikle daire kapılarında, ahşap ve çelik kapılarda, otellerde, hastanelerde, apartlar da, büro kapılarında resmi dairelerde genellikle tercih edilerek kullanılmaktadır. Kablosuz olarak çalışan parmak izli kilit sistemi barelli kilit olan kapıların hepsinde kullanılabilmektedir.

Parmak izi sistemi “motorlu silindir” ve “parmak izi okuyucu ünite” olmak üzere 2 parçadan oluşur. Okuyucuya 3 adet yetkili (master) parmak olmak üzere 99 adet parmak izi tanıtılabilmektedir. Parmak izi öğretme ve silme işlemleri, ilave bir cihaza veya bilgisayara ihtiyaç duyulmadan, cihazın kendi üzerinde ve master parmak eşliğinde sadece yetkili kişiler tarafından yapılabilmektedir. Tüm kapılara uyarlanabilen bu sistem ince ofis kapılarından kalın çelik kapılara kadar hepsinde kullanılabilmektedir. Cihaz, modern ve şık tasarımı sayesinde montajın yapıldığı kapının estetik görünümünü bozmamaktadır. Parmak İzli Kilit Sisteminin kolaylığını sizlerde yaşayınız…

Parmak İzli Kilit – Giriş Kontrol Sistemi Satış İllerimiz

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahraman Maraş, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak

Parmak izi fiyatları, Parmak okutmalı kilit fiyatı, Göstergeç Sistemi ve Göstergeç fiyatları, kartlı geçiş sistemi fiyatları satış, montaj, ve bilği için firmamızı arayabilirsiniz.

Desi_Piks_1parmakizi-anahtar-fotoparmak-izi-kilit-motorlu-barelparmak-izi-okuyucu-kablosuzutopic-okuyucu

4 Responses to “Eskişehir Kartlı Geçiş Göstergeç”
  1. İskender Ulu says:
    • eskisehirdecilingir.com says:
  2. Sinan Tok says:
    • eskisehirdecilingir.com says:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir